Altcoin Haberleri

2 Analistten 5 Altcoin İçin Açıklama: Yüzde 2.500 Yükselebilir!

Kripto paraların süratli dünyasında analistlerin gözü farklı görünümlere sahip beş değerli altcoin projesinde. Bir trader Chainlink (LINK) için sabrı savunurken, öbür bir uzman Solana (SOL) için patlayıcı bir büyüme öngörüyor. Ayrıyeten, RLB ve Fantom (FTM) için yapılan kestirimler, daima gelişen kripto görüntüsü hakkında daha fazla bilgi sunmakta.

Altcoin analistinden LINK tahmini

Sosyal medya platformu X’te 196.200 takipçisi olan tanınmış kripto traderı Altcoin Sherpa, Chainlink’e ait önemli bir bakış açısı paylaştı. Trader, LINK’in sağlam kripto altyapısını kabul etmesine karşın, Chainlink’in kalıcı süreç aralığından kurtulmasının birkaç ay alabileceğini öne sürüyor. “LINK: genel kripto altyapısı açısından hala en yeterli coinlerden biri, lakin hala etrafta dolaşan bir coin. Bunu satın alıp altı aydan fazla bir müddet bekletmeyi ve daha sonra çok daha yüksek bir fiyata satmayı düşünebilirsiniz. Bence bu uygun bir faal süreç değil,” diyor Altcoin Sherpa.

Chainlink, Mayıs 2022’den bu yana en yüksek 9,33 dolar ve en düşük 5,53 dolar olan bir süreç aralığında kilitlendi. Bu yazının yazıldığı sırada LINK, son 24 saat içinde %1,7’lik bir artışla 6,28dolar’dan fiyatlandırılıyor. Ayrıyeten, Altcoin Sherpa, mevcut kripto döngüsünde bir ölçü ehemmiyet kaybeden fakat bundan bir yıl sonra potansiyel olarak daha yüksek bedellerde süreç görebilecek layer-1 projelerine göz atıyor. Çeşitli kripto iddialarına ek olarak Altcoin Sherpa, kripto kumar platformu Rollbit’in 11 Haziran’da 0,0189 dolardan yazım sırasında 0,154 dolara yükselen ve %714’lük şaşırtan bir artış yaşayan lokal tokenı RLB’ye de yük veriyor.

Altcoin Sherpa, RLB’nin 0,178 dolar düzeyini koruyamadıktan sonra 0,135 dolar yahut daha düşük 0,126 dolar dayanak düzeyini tekrar test etmek için düşebileceğini varsayım ediyor. “RLB: Payların hacklenmesi nedeniyle bugün hoş hareketler oldu, fakat hala grafiğin kendisinin makus üzere göründüğünü düşünüyorum. Şimdilik bunu satın almayı erteleyeceğim.” diyor. Son olarak, Altcoin Sherpa akıllı kontrat platformu Fantom’a (FTM) bir göz atıyor. Grafiği, Fantom’un en son yaklaşık bir yıl evvel tekrar test ettiği 0,202 dolar düzeyine dokunduktan sonra sıçrayabileceğini gösteriyor. Bu yazının yazıldığı sırada Fantom 0,203 dolar kıymetinde ve son 24 saat içinde %0,8’lik bir artış gösterdi.

SOL için rekor tahmin

İyimserlik ve sabrın sıklıkla karşı karşıya geldiği kripto dünyasında, Chainlink, Solana, RLB ve Fantom’a ait bu zıt bakış açıları piyasanın çok taraflı tabiatını vurgulayarak yatırımcılara göz önünde bulundurmaları gereken bir dizi stratejik seçenek bırakıyor. Öte yandan, 2022’de kripto piyasasının tabana vuracağını hakikat bir halde söylemesiyle tanınan yatırımcı Chris Burniske, Solana için yükseliş hissiyatı yayıyor. Optimistliğini toplumsal medya platformu X’teki 263.300 takipçisiyle paylaşarak SOL’a 75.000 dolar bonus yatıran bir bireye reaksiyon gösterdi. Burniske’nin öngörüsü, Solana’nın Kasım 2021’de kaydedilen tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan yaklaşık 260 doların iki katı bir fiyata ulaşacağı inancına dayanıyor.

Burniske, “SOL’un tüm vakitlerin en yüksek düzeyinin en az 2 katına çıkacağını varsayıyor, ki bunun olası olduğunu düşünüyorum, lakin her vakit yanılabilirim” diyor. Şu anda Solana 19,61 dolardan süreç görüyor ve Burniske’nin öngördüğü 520 dolarlık fiyata ulaşması için yaklaşık %2.551 oranında paha kazanması gerekiyor. Burniske ayrıyeten Solana’nın bir sonraki piyasa rallisi sırasında Ethereum’dan daha yeterli performans göstereceğini öngörüyor. Burniske, yeni bir eser döngüsünün başladığına dair işaretler olarak sessiz eser lansmanları, yükseltilmiş fonksiyonellik, daha düşük fiyatlar, artan randıman ve heyecan eksikliği üzere çeşitli faktörlere işaret ediyor.

Kaynak: Kripto Koin

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu