11 Kasım BTC, ETH, BNB ve ADA Fiyat Analizi

11 Kasım BTC, ETH, BNB ve ADA Fiyat Analizi

Dünkü keskin düşüşün ardından kripto para birimleri kırmızı bölgede kalmaya devam ediyor; ancak bazı dijital varlıklar yükseliş eğilimine geri döndü.

CoinMarketCap'in en iyi paraları

BTC/USD

Dün sabah ayılar Bitcoin fiyatını saatlik EMA55’e geri itti ve gün boyunca bu hareketli ortalama, satıcıların saldırısını engelledi. Öğleden sonra, alıcılar Bitcoin (BTC) fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolara yenilemeye zorlayan oldukça güçlü bir yükseliş momentumu oluşturdu.

Akşam saatlerinde alım hacmi azaldı ve boğalar 70,000,00 USD alanına doğru ilerleyemedi. Günün sonunda, piyasa 64.895 Dolar desteğini kıran ve 62.850 Dolar civarında yerel bir minimum seviyeye işaret eden güçlü bir düşüş eğilimi ile sarsıldı. Bugün alıcılar pariteyi %100 Fibonacci seviyesinin üzerine çıkarmaya çalıştı, ancak sabah fiyat bu seviyenin üzerinde bir dayanak elde edemedi. Piyasa 70.000 dolarlık çok önemli psikolojik seviyeyi test etmeden önce, oldukça gergin fiyat dinamikleri gözlemlendi. Bu nedenle gün içerisinde oldukça geniş fiyat dalgalanmaları yaşanabilir.

Bitcoin, şu anda 64.467 dolardan işlem görüyor.

ETH/USD

Dün sabah satıcılar Ethereum (ETH) fiyatını 4.680 dolarlık destek alanına geri itti. Alıcılar geri çekilmeyi durdurmayı başardı ve kısa bir konsolidasyondan sonra parite hızla yüksek bölgeye doğru toparlandı. ETH akşam keskin bir şekilde düşmeye başlamadan önce 4.868 doların hemen üzerine ulaşmayı başardı.

Ayılar, dört saatlik EMA55 desteğini delmeyi başardı. ETH fiyatı EMA55 hareketli ortalamanın üzerine çıktı ve şimdi bunun üzerinde bir yer edinmeye çalışıyor. Bu başarılı olursa, paritenin 4.900 Dolar alanına doğru yoğun bir şekilde toparlanması görülebilir. Ayılar bugün toplu satışlara devam ederse, 4.360 dolarlık destek alanına düşüş mümkün.

Ethereum, şu anda 4.695 dolardan işlem görüyor.

BNB/USD

Binance Coin (BNB), düşüş %5,40 olduğu için Bitcoin (BTC) veya Ethereum’dan (ETH) daha kötü performans gösterdi.

Dünkü düşüşe rağmen Binance Coin (BNB) 570 Dolardan geri döndükten sonra yükseliş bölgesinde kalmaya devam ediyor. Şu anda ne alıcılar ne de satıcılar hakim durumda. Bu da bölgede 600-630 Dolar civarında yatay ticaretin hafta sonuna kadar daha olası bir senaryo olduğu anlamına geliyor.

BNB, şu anda 628.60 dolardan işlem görüyor.

ADA/USD

Cardano (ADA) bugün %6,77 düşüş ile en büyük kaybeden oldu.

Cardano (ADA), yüksek işlem hacmiyle desteklenen geniş kanalda işlem görmeye devam ediyor. Şu anda altcoin en fazla likiditenin olduğu bölgede bulunuyor. Bu da yatırımcıların keskin bir hareket için yeterli gücü biriktirmediği anlamına geliyor.

ADA, şu anda 2.087 dolardan işlem görüyor.